Renesansinio stiliaus puokštės vaza

Mr. Bowl Ceramics ir SLAPTA MEILĖ kolekcijoje – kolekciniai kalėdiniai eglutės žaisliukai, indai ir namų stalo puošmenos, kurios atkartoja svarbias šios istorijos stilistines detales – Barboros pomėgį perlams, aukso, metalo, juodosios keramikos, perlų spalvas bei vyrišką ir moterišką energiją.

Vaza, skirta renesansinio stiliaus puokštei sumerkti. Jos proporcijos ir vidaus indas su daugybe skylučių leido karalienės Barboros kambariuose į vieną puokštę suderinti mėgstamas gėles: rožes, levandas ir našlaites.

Vazos ant kojos savybės:

  • Skersmuo apie 23 cm, aukštis apie 13 cm
  • Vaza pagaminta iš juodo molio ir išdegta itin aukštoje temperatūroje. Vaza nėra padengta glazūra, tad liečiant paviršių, jaučiasi natūralus molis, o dėl aukštos degimo temperatūros ir molio sukepimo, ji saugi naudoti.
  • Vaza gaminama rankomis, tad galima iki 1 cm dydžio paklaida.
  • Vazos atspalvis bei forma gali šiek tiek skirtis dėl degimo metu vykstančių procesų, tačiau nuo to vaza įgauna daugiau unikalumo ir išskirtinumo. Tai vienetinis rankų darbo indas, tad nebus dviejų identiškų vazų.

Ši vaza bus gaminama po užsakymo specialiai Jums, dėl to teks jos šiek tiek palaukti. Tačiau sulaukę vazos ant kojos, galėsite ne tik merkti gyvas ar sausas gėles, bet ir deginti žvakes sukuriant jaukią atmosferą namuose, sudėti vaisius ar kitokius užkandžius, laikyti papuošalus ar tiesiog pasistatyti ant stalo kaip dekoro elementą.

245 

Reviews (0)

There are no reviews yet.

Your email address will not be published. Required fields are marked *