Saldainių fabrikas „Rūta“

Daugiau nei šimtmetį veikiantis šeimos verslas, kurį valdo įkūrėjo A. Gricevičiaus proanūkiai, kuria skonių legendas ir stebina meistryste.

„RIBAS Jewellery“

„RIBAS Jewellery” istoriją kuria Ribas šeima, kurios pagrindinis noras ir tikslas – padaryti, jog deimantai būtų prieinami visiems. Įmonės istorija prasidėjo Izraelyje 2002 metais, kai Tel Avive buvo įkurta pirmoji įmonė „Ribas Jewellery”.

Leidykla „VAGA“

Leidykla įkurta 1945 metais Kaune kaip Valstybinė grožinės literatūros leidykla, VAGA yra seniausia grožinės literatūros leidykla Lietuvoje, į literatūros areną atvedusi ir išgarsinusi daugybę lietuvių autorių, pristačiusi vertingiausius pasaulio literatūros kūrinius lietuvių kalba, subūrusi iškiliausius autorius, vertėjus, redaktorius ir menininkus.

DecoFlux Home

Unikalaus dizaino tekstilės namai DecoFlux – šeimos verslas, įsikūręs Vilniaus dalyje (Lietuva), mažiausioje pasaulio respublikoje – Užupyje. Tai kūrybinės dirbtuvės, kuriose su begaliniu atidumu detalėms, spalvų deriniams, medžiagoms ir kiekvienai siūlelei kuriami autentiški tekstilės gaminiai, skirti apgaubti žmones romia energija ir dekoruoti jų namus.

LUXART

Luxart.club – autorizuota paveikslų ir kokybiškų reprodukcijų galerija. Tai aukščiausios kokybės spaudiniai ant geriausios drobės.

ART-ON

ARTON projektas – tai šeimos projektas. Įmonė teikia kokybiškos spaudos paslaugas ant įvairių drabužių.

Remigijus Kriukas

Jau antrą dešimtį gyvuojanti meninio stiklo studija „Glasremis“ savo veiklą pradėjo 2000 metais. Jos įkūrėjas – Remigijus Kriukas – gerai žinomas dailininkas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, nuo 1985 m. aktyviai dalyvaujantis tarptautiniuose stiklo meno simpoziumuose ir parodose.