Partneriai - Slapta meilė

Stikliai

Laikas. Išmintis. Prestižas. Sveiki atvykę į viešbutį su istorija. Sveiki atvykę į „Stiklius“.

Restoranas „Lokys“

Restoranas „Lokys“ yra seniausias Vilniuje šeimos restoranas, kur dirba antra tos pačios kartos šeima. Jis pasakoja senąsias lietuviškos virtuvės istorijas apie didikų stalus, nukrautus miško gėrybėmis. Žvėriena, uogos, grybai, riešutai nuo senų laikų yra neatsiejama lietuvių virtuvės dalis.

Bokšto SPA

„Bokšto SPA“ – Jūsų tobulai atsipalaidavimo akimirkai skirtas dienos SPA Vilniuje, pačioje senamiesčio širdyje.

Nick & Nora

„Nick & Nora – pirmasis kokteilių baras Lietuvoje, sujungiantis kokteilius ir lietuviškus skonius. Kokteilių baro atmosferą įkvėpė žymi amerikiečių filmo „The thin man“ detektyvų porelė Nick ir Nora, kurie niekada nepraleisdavo progos pasimėgauti taurele mėgstamiausio gėrimo.

Čia groja pirmos XX amžiaus pusės stiliaus muzika, kokteilius gamina ilgametę patirtį sukaupę barmenai, o klasikiniai ir modernūs kokteiliai patiekiami su lietuviškos virtuvės prieskoniais. Lietuviški svarainiai, saldžiarūgštės kriaušės, beržų sula, medus ir šaltalankiai – visa tai puikiai susipina su jau pamėgta klasika ir nustebina neįprastais ir dar neišbandytais skoniais.”

Saldainių fabrikas „Rūta“

Daugiau nei šimtmetį veikiantis šeimos verslas, kurį valdo įkūrėjo A. Gricevičiaus proanūkiai, kuria skonių legendas ir stebina meistryste.

„RIBAS Jewellery“

„RIBAS Jewellery” istoriją kuria Ribas šeima, kurios pagrindinis noras ir tikslas – padaryti, jog deimantai būtų prieinami visiems. Įmonės istorija prasidėjo Izraelyje 2002 metais, kai Tel Avive buvo įkurta pirmoji įmonė „Ribas Jewellery”.

Leidykla „VAGA“

Leidykla įkurta 1945 metais Kaune kaip Valstybinė grožinės literatūros leidykla, VAGA yra seniausia grožinės literatūros leidykla Lietuvoje, į literatūros areną atvedusi ir išgarsinusi daugybę lietuvių autorių, pristačiusi vertingiausius pasaulio literatūros kūrinius lietuvių kalba, subūrusi iškiliausius autorius, vertėjus, redaktorius ir menininkus.

DecoFlux Home

Unikalaus dizaino tekstilės namai DecoFlux – šeimos verslas, įsikūręs Vilniaus dalyje (Lietuva), mažiausioje pasaulio respublikoje – Užupyje. Tai kūrybinės dirbtuvės, kuriose su begaliniu atidumu detalėms, spalvų deriniams, medžiagoms ir kiekvienai siūlelei kuriami autentiški tekstilės gaminiai, skirti apgaubti žmones romia energija ir dekoruoti jų namus.

LUXART

Luxart.club – autorizuota paveikslų ir kokybiškų reprodukcijų galerija. Tai aukščiausios kokybės spaudiniai ant geriausios drobės.

ART-ON

ARTON projektas – tai šeimos projektas. Įmonė teikia kokybiškos spaudos paslaugas ant įvairių drabužių.

Remigijus Kriukas

Jau antrą dešimtį gyvuojanti meninio stiklo studija „Glasremis“ savo veiklą pradėjo 2000 metais. Jos įkūrėjas – Remigijus Kriukas – gerai žinomas dailininkas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, nuo 1985 m. aktyviai dalyvaujantis tarptautiniuose stiklo meno simpoziumuose ir parodose.

Susipažinkime – mes esame Martynas ir Agnė, vyras ir žmona, arba tiesiog „2 Virėjai“.

Nuo pat susipažinimo supratome, kad mes puiki komanda ir jeigu jau suktis virtuvėje, tai tik dviese! Maistas mums – ne tik gyvenimo dalis, bet ir kultūra, nauji potyriai bei aistra, kurios vedini keliaujam giliau į gastroniminio pasaulio pažintis. Virtuvėje vyko mūsų piršlybos (taip taip, perskaitėte teisingai), čia praleidome paskutines valandas iki savo vestuvių ceremonijos beruošdami desertus, čia pykstamės ir taikomės. Kitaip tariant – mes visuomet esame ten, kur verda puodai.

Savo mažytėje kulinarijos studijoje, esančioje Vilniaus senamiestyje, gaminame ne tik pietus ar vėlyvuosius pusryčius. Čia mes rengiame interaktyvias vakarienes ir kulinarinius kursus, kurių metu stengiamės įkvėpti kitus daugiau gaminti.