Vilniaus karalienės perlų dubuo/ juodas

Mr. Bowl Ceramics ir SLAPTA MEILĖ kolekcijoje – kolekciniai kalėdiniai eglutės žaisliukai, indai ir namų stalo puošmenos, kurios atkartoja svarbias šios istorijos stilistines detales – Barboros pomėgį perlams, aukso, metalo, juodosios keramikos, perlų spalvas bei vyrišką ir moterišką energiją.

Dubuo tarsi aplipęs milžiniškais Barboros Radvilaitės – žymiausios Vilniaus karalienės perlais. Jis skirtas poros namams, namų židiniui. Tai moteriško švelnumo simbolis, karališkos Vilniaus meilės istorijos dovana. Tinka namų puošimui, smulkiems daiktams ar maistui.

Dubens savybės:

  • Dubuo pagamintas iš juodo molio ir išdegtas itin aukštoje temperatūroje. Nėra padengtas glazūra, tad liečiant paviršių, jaučiasi natūralus molis, o dėl aukštos degimo temperatūros ir molio sukepimo, ji saugi naudoti.
  • Dubuo gaminamas rankomis, tad galima iki 1 cm dydžio paklaida.
  • Dubens atspalvis bei forma gali šiek tiek skirtis dėl degimo metu vykstančių procesų, tačiau nuo to dubuo įgauna daugiau unikalumo ir išskirtinumo. Tai vienetinis rankų darbo indas, tad nebus dviejų identiškų dubenų.

Šis dubuo bus gaminamas po užsakymo specialiai Jums, dėl to teks jo šiek tiek palaukti. Tačiau sulaukę perlų dubens, galėsite jį panaudoti vaisių ir užkandžių serviravimui, smulkiems daiktams ir papuošalms sudėti, deginti žvakes ir taip sukurti jaukesnę atmosferą namuose, ar tiesiog pasistatyti ant stalo kaip dekoro elementą.

Dydžiai:
S – skersmuo apie 17 cm. (su perlais – apie 24 cm), aukštis apie 8.5 cm.
M – skersmuo apie 25 cm. (su perlais – apie 32 cm), aukštis apie 11 cm.
L – Skersmuo apie 33 cm. (su perlais – apie 40 cm), aukštis apie 15 cm.

This product is currently out of stock and unavailable.

Reviews (0)

There are no reviews yet.

Your email address will not be published. Required fields are marked *