Slapta Meilė, ritualas porai I 120 MIN. I BOKŠTO SPA

SLAPTA MEILĖ, ritualas porai: (120 MIN.)

Lietuvos istorinėje sąmonėje Lenkijos karalienė ir Lietuvos didžioji kunigaikštienė Barbora Radvilaitė (1522–1551) yra geriausiai žinoma visų laikų Lietuvos moteris. Kokia ji buvo gyvenime? Ką žinome apie jos ir jos mylimo karaliaus Žygimanto Augusto pomėgius, kasdienybę?

Barbora labai mėgo maudytis, tai nuolat darė gyvendama Lietuvoje. Šis jos pomėgis ilgam išliko Vilniaus apylinkių gyventojų istorinėje sąmonėje. Dar XIX a. karališkosios Viršupių rezidencijos vieta buvo vadinama Barboros pirties (Łaźnia Barbary) vardu.

Ji ilgai ir dažnai prausdavosi pašildyto vandens kubile. Jos oda kvepėjo kvapiųjų eterinių aliejų aromatais, o švelnios ir liaunos rankos kėlė susižavėjimą.

Barboros pomėgis švaros ritualams patiko ir karaliui Žygimantui Augustui. Karalienė motina Bona Sforca yra pastebėjusi, kad jos sūnus perėmė iš mylimosios prausimosi įprotį – „įsimylėjo kvepalus ir vonią“.

Ritualas „Slapta meilė” skiriamas įsimylėjusiems ir tiems, kurie trokšta sustiprinti savąją meilę. Porai, linkusiai pasimėgauti kūno malonumais, patiriant daugybę subtiliausių niuansų.

Ritualo metu jo dalyvius apgaubs intymi atmosfera, kurioje skleisis saldžiųjų apelsinų ir kardamono aromatai. Pasirinkti kontrastingi kvapai, kad dar labiau sujungtų į vientisą pasaulį, poros prigimtį.

Šiluma dviems ir šiluma tarp dviejų – tai nuostabi levitacija – ir tik du coliai virš kasdienybės.

RITUALO APRAŠYMAS

Viso ritualo metu porą lydės saldžiojo apelsino ir kardamono kvapas.

  • Šilta, kvapni vonia su jūros druska ir apelsinais,
  • kūno šveitimas su žaliuoju moliu,
  • viso kūno masažas su karšta žvake. Moteriai naudojamas saldžiojo apelsino kvapas, o vyrui – kardamono.
  • Ritualas vainikuojamas galvos masažu su šiltu jojobos aliejumi bei aromaterarapija.

Ritualo kaina – 280 eur. / 120 MIN.

 

*Įsigijus patyrimą, dėl konkrečios dienos ir laiko rezervacijos, susisiekite su mumis el. paštu – miestokvartalas@gmail.com.

*Jeigu abejojate dėl užimtumo arba norite gauti informaciją dėl konkrečios rezervacijos galimybių – prieš įsigyjant paslaugą, parašykite mums! Mes tuo pasirūpinsime.

280  included VAT

Reviews (0)

There are no reviews yet.

Your email address will not be published. Required fields are marked *