Šeimos nakvynė Barboros Radvilaitės apartamentuose I Viešbutis „STIKLIAI“

Šeimos nakvynė Barboros Radvilaitės apartamentuose I 4 svečiai (2 suaugusieji ir 2 vaikai)

Karališkai romantiška nakvynė Vilniuje, unikaliame viešbutyje „Stikliai“, priklauso senoviniuose dvaruose ir pilyse įsikūrusių prestižinių viešbučių tinklui „Relais et Châteaux“ ir įtrauktame į „Luxury Group“ sudarytą prabangiausių pasaulio viešbučių auksinį sąrašą „Gold List“.

Viešbutis įsikūręs nuostabiame renesanso laikus menančiame pastatų – rūmų komplekse Vilniaus senamiestyje. Rūmai pradėti statyti tais laikais, kai Vilnius išgyveno renesanso aukso amžių. Jį valdė jaunas kunigaikštis Žygimantas Augustas, kuris išgyveno garsiausią, romantiškiausią ir dramatiškiausią visų laikų meilės istoriją su vietinio didiko Jurgio Radvilos dukra Barbora Radvilaite. Nuo tada Barbora liko žinomiausia Lietuvos moteris, Vilniaus širdžių karalienė. Karališkoji meilės istorija tokia unikali, kad jos lyrika ir tragizmas jau beveik 500 metų traukia rašytojus, poetus, dailininkus ir režisierius.

Viešbutyje yra vardiniai Kunigaikštienės Barboros apartamentai ir nuostabus tapytojo Raimondo Miknevičiaus Barboros Radvilaitės portretas, kuris eksponuojamas viešbučio fojė.

Šeimos nakvynė Barboros Radvilaitės apartamentuose su ypatingu, karališku pasiūlymu:

  • Nakvynė liukso numeryje (nr. 416) 2 suaugusiems ir 2 vaikams (pusryčiams – Barboros varškėtukai bei kiti
  • pusryčių patiekalai ir gėrimai pagal pageidavimą);
  • Rožių puokštė (vienos mėgstamiausių Barboros gėlių);
  • Citrinų, apelsinų bei serbentų skonio „macarons“ sausainiai bei apelsinų cukatai (Barboros mėgti vaisiai).

Kambario kaina: 429 eur./ naktis

 

*Įsigijus patyrimą, dėl konkrečios dienos ir laiko rezervacijos, susisiekite su mumis el. paštu – miestokvartalas@gmail.com.

*Jeigu abejojate dėl užimtumo arba norite gauti informaciją dėl konkrečios rezervacijos galimybių – prieš įsigyjant paslaugą, parašykite mums! Mes tuo pasirūpinsime.

429  included VAT

Reviews (0)

There are no reviews yet.

Your email address will not be published. Required fields are marked *