Karališkas romantinis kambario paketas SLAPTA MEILĖ I Radisson Collection Astorija

Jūsų Didenybe – ar žinojote, kad Vilnius turi savo “Slaptos meilės” istoriją, kuri įvyko beveik prieš 500 metų?

Didikės Barboros Radvilaitės ir  Didžiojo Kunigaikščio Žygimanto Augusto romantiška ir šiaurietiškai lyriška meilės legenda yra viena žaviausių Renesanso epochos meilės istorijų. Grafienė Barbora savo grožiu ir nuoširdumu pavergė Lietuvos didžiojo kunigaikščio ir Lenkijos karaliaus Žygimanto Augusto širdį. Jų ryšiui teko nelengvi įššūkiai, kuriuos pora įveikė ir Barbora buvo karūnuota Lietuvos Didžiaja kunigaikštiene ir Lenkijos karaliene.

Atraskite karališkojo ryšio žavesį per išskirtinį menininkės Julia Janus projekto SECRET LOVE ir viešbučio “Radisson Collection Astorija” bendradarbiavimą. Pristatome karališką romantinį kambario paketą SLAPTE MEILĖ, skirtą sukurti nepamirštamas akimirkas Jums ir Jūsų mylimajam /-ai.

Rinkitės vieną iš dviejų prabangių vietų: kambarį su lepinančia vonia arba kambarį su žavingu balkonu. Kiekvienas kambarys žada intymų pabėgimą su nuostabiu vaizdu į ikoniškiausią Vilniaus senamiesčio vaizdą. Pajuskite karališkų pusryčių intymumą,  privačios vakarienės atmosferą, karūnuokite save nepakartojamais patyrimais.

Paketą sudaro:

  • specialiai dekoruotas kambarys su mėgstamiausiomis karalienės Barboros gėlėmis – rožių žiedlapiais ir levandomis, įmaišytomis vonios druskoje;
  • Radisson Collection Astorija vardinė kvapioji žvakė prie vonios;
  • dvi karališkos karūnos ant lovos, pagamintos iš spalvoto veltinio – tai mūsų patyrimo suvenyrai, kuriuos galite išsivežti prisiminimui apie mus;
  • karališkieji pusryčiai iš specialiai atrinktų ingredientų, kuriais mėgavosi legendinė karališkoji pora. Pusryčių meniu: virtas be lukšto kiaušinis su virtais – pakeptais ant sviesto grikiais, kopūstų ir burokų lapais bei ryžių košė su kriaušėmis, cinamonu, džiovintais abrikosais ir karamelizuotomis figomis.
  • Galimybė išgirsti legendinės karališkosios poros meilės istoriją iš pačios karalienės Barboros lūpų – vos įžengę į kambarį išklausysite trumputę ekskursiją.

Papildomi pasirinkimai:

1. Karališkosios popietės arbatos rinkinys dviem asmenims – 49 Eur.

2. Privati karališkoji vakarienė balkone – 99 Eur. Vakarienės meniu:

  • Trinta burokėlių sriuba su krapų aliejumi, kąstiniu, blanširuotais burokėlių lapais ir spirgais;
  • Veršienos išpjova su ropių tyre ir lašiniais, kepti – karamelizuoti baravykai su muskatu ir lazdyno riešutais, džiovintų slyvų ir vyno padaže;
  • Marcipaniniai varškėtukai su hibiscus sirupu ir vaniliniu grietinės padažu

Mūsų sukurti vaizdai ir skoniai Jūsų akims, ausims, jūsų uoslei, lietimui ir gomuriui. Poilsio malonumų kupinas savaitgalis ištaiginguose kambariuose, tarp Barboros Radvilaitės mėgstamų gėlių ir gastronominių atradimų.

Užsisakykite karališką romantinį kambario paketą SLAPTA MEILĖ šiandien ir pasinerkite į šios unikalios karališkosios meilės istorijos eleganciją ir aistrą, kur kiekviena detalė sukurta taip, kad žavėtų ir džiugintų.

Dėl konkrečios dienos ir laiko rezervacijos, susisiekite su mumis el. paštu – hello@slaptameile.lt.

 

249  included VAT

Reviews (0)

There are no reviews yet.

Your email address will not be published. Required fields are marked *