Karalienės Barboros perlai I 120 MIN. I BOKŠTO SPA

Lietuvos istorinėje sąmonėje Lenkijos karalienė ir Lietuvos didžioji kunigaikštienė Barbora Radvilaitė (1522–1551) yra geriausiai žinoma visų laikų Lietuvos moteris. Kokia ji buvo gyvenime? Ką žinome apie jos pomėgius, kasdienybę?

Barbora buvo pilna gyvenimo džiaugsmo, garsėjo emocionaliu charakteriu. Ji mėgo medžioklę, šokius, muziką, rimtai domėjosi juvelyrika, maudynes. Pomėgis maudytis ilgam išliko Vilniaus apylinkių gyventojų istorinėje sąmonėje. Dar XIX a. karališkosios Viršupių rezidencijos vieta buvo vadinama Barboros pirties (Łaźnia Barbary) vardu.

Karalienės Barboros grožio procedūrose kūnas ir plaukai puoselėti žolelių nuovirais, užpilais, pašutintų vaistinių augalų lapais. Karalienės pirtis ir maudynės baigdavosi švelniu kūno masažu. Charizmatiška gražuolė, būsima karalienė garsėjo nuostabiais, blizgančiais plaukais ir skaisčia oda.

Procedūra „Karalienės Barboros perlai” paremta karalienės naudotų grožio priemonių sudėtimi, skirta patirti karališką atsipalaidavimą, rūpestį kūnu, romantiką širdžiai.

  • Perlų skaistinantis ir žėrėjimo suteikiantis viso kūno šveitimas,
  • atpalaiduojantis nugaros masažas su aliejuje išmirkytais žolelių ryšulėliais,
  • skaistinanti ir žvilgesio suteikianti veido procedūra kartu su žolelių ryšulėliais.

Žolelių ryšulėliai sudaryti iš:

Imbiero – mikrocirkuliacija
Levandos – atpalaiduoja
Kalendros – mažina tinimą
Pankolio – drenuoja
Druskos – veikia priešuždegimiškai

Nugaros masažas atliekamas su bendrą pusiausvyrą atkuriančiu aliejumi, kuris sustiprina savo savybes pašildant. Lengvinama raumenų įtampa, uždegimai, skausmas. Laukinių pipirmėčių absoliutų sinergija su kajaputu turi analgetinių, antireumatinių savybių.

Veido masažas atliekamas su produktais, kurių pagrindinė sudedamoji dalis – medvilnė. Ji švelnina, drėkina, nealergizuoja odos, veikia jauninančiai ir skaistinančiai.

Ritualo kaina – 180 eur. / 120 MIN.

*Įsigijus patyrimą, dėl konkrečios dienos ir laiko rezervacijos, susisiekite su mumis el. paštu – miestokvartalas@gmail.com.

*Jeigu abejojate dėl užimtumo arba norite gauti informaciją dėl konkrečios rezervacijos galimybių – prieš įsigyjant paslaugą, parašykite mums! Mes tuo pasirūpinsime.

180  included VAT

Reviews (0)

There are no reviews yet.

Your email address will not be published. Required fields are marked *