Individuali Karališkos Vilniaus meilės istorijos ekskursija | 2,5 val.

2,5 val. trukmės ekskursija apie Barboros Radvilaitės ir Žygimanto Augusto dramatiškiausią karališkos meilės istoriją ir jos pėdsakus Vilniaus mieste.

Kur gyveno būsimoji karalienė Barbora Radvilaitė? Kur slapta susituokė? Kur vaikščiojo į pasimatymus su Žygimantu Augustu? Ekskursijos metu ne tik apeisite Žemutinės pilies teritoriją, susipažinsite su vietomis kur beveik prieš 500 metų slapta susitikinėjo, susituokė ir išgyveno įvairias istorijas garsiausi Lietuvos įsimylėjėliai Žygimantas Augustas ir Barbora Radvilaitė, bet ir sužinosite kaip gyveno to meto vilniečiai, ką jie kūrė, gamino būsimam karaliui, Lietuvos Didžiajam kunigaikščiui Žygimantui Augustui, kokius audinius, brangakmenius, kosmetiką užsakinėjo ir ką mėgo būsimoji karalienė Barbora Radvilaitė, pačiupinėsite, užuosite ir paragausite kaip atrodė Vilniaus ir garsiosios poros kasdienybė. Ekskursiją baigdami, suprasite kaip sovietmečiu buvo slaptai apgalvota Barboros Radvilaitės paminklo vieta ir karūnuosite jos atviazdą nuostabiausia Vilniaus miesto karūna.

Ekskursijoje pamatysite apie 20 skirtingų vietų, kurios siejasi su šia istorija, taip pat turėsite progą prisėsti: vienas iš pasakojimų bus pratęstas vienoje romantiškiausų senamiesčio vietų, Signatarų namų pastate esančioje „Eskedar Coffee BAR“ (Pilies g. 26) čia pakviesime jus pasivaišinti gėrimais, kurių receptai sukurti remiantis Vilniaus Valdovų rūmų kulinarinėmis istorijomis. Renesansinės architektūros patalpose įsikūrusiame tekstilės menininkų butike „Balta balta“ (Pilies g. 32) susipažinsite su Vilniaus Renesanso epochos tekstile, sužinosite ką mėgo Barbora Radvilaitė, kokias grožio priemones naudojo, ką iš jų gamino to meto Vilniuje ir ką importavo į miestą užsienio ir vietiniai pirkliai.

 

Susitikimo vieta: Katedros aikštė, Šventaragio g. 2 (prie bronzinio Žemutinės pilies istorinio maketo).

Trukmė: 2,5 val.

Didžiausias dalyvių skaičius – 20 žmonių.

*gėrimo kaina žmogui – 5 eur. (neįskaičiuota į ekskursijos kainą).

Kalbos: lietuvių, lenkų, rusų, anglų, prancūzų.

Norėdami užsakyti ekskursiją jūsų pageidaujamu laiku, susisiekite su mumis: hello@slaptameile.lt

140  included VAT

Reviews (0)

There are no reviews yet.

Your email address will not be published. Required fields are marked *