El. prekybos taisyklės ir sąlygos

1.1. Šios Sąlygos yra susitarimas tarp jūsų (Pirkėjas, jūs) ir

MB “SLAPTA MEILĖ“
Adresas: Maironio g. 25-1, LT-1125 Vilnius, Lietuva
Telefono numeris +37068111107
el. paštas: hello@slaptameile.lt
Registracijos numeris: 306716155

(MB “SLAPTA MEILĖ“, mes; kartu – Šalys ir kiekviena – Šalis) dėl jūsų naudojimosi „Slapta meilė“ interneto svetaine www.slaptameile.lt (Interneto svetainė) pateikti užsakymus.

1.2. Teikdamas užsakymą Interneto svetainėje, Pirkėjas patvirtina, kad perskaitė ir sutinka laikytis šių Sąlygų bei „Slapta meilė“ privatumo politikos, kurią galima rasti čia.

1.3. Jeigu kurios nors sąlygos, dėl kurių Šalys tarpusavyje susitarė, gali būti aiškinamos kaip prieštaraujančios viena kitai, bus laikomasi tokios prioritetų hierarchijos sąlygų nuostatų aiškinimo ir taikymo tikslais: (i) šios elektroninės prekybos taisyklės ir sąlygos (ii) Privatumo ir slapukų politika; (iii) pristatymo ir grąžinimo sąlygos. Pirmoje vietoje nurodytos sąlygos turės viršenybę žemiau nurodytų sąlygų atžvilgiu.

1.4. Sąlygos negali prieštarauti taikomiems Lietuvos Respublikos įstatymams ir buvo, esant poreikiui (ginčų atveju arba trūkstant informacijos), papildytos taikomais teisės aktais.

1.5. Prekes iš „Slapta meilė“ gali pirkti tik 18 metų amžiaus ir vyresni asmenys. Jeigu Pirkėjas neturi 18 metų arba yra nepilnametis teritorijoje, kurioje Pirkėjas gyvena, tokiu atveju Pirkėjas negali teikti užsakymo bet kuriuo metu ir bet kuriuo būdu. Pateikdamas užsakymą Interneto svetainėje, Pirkėjas patvirtina, kad jis arba ji yra ne jaunesnis kaip 18 metų amžiaus arba buvo savo tėvų arba teisėto globėjo, kuris yra ne jaunesnis nei 18 metų amžiaus ir sutiko su šiomis Sąlygomis jūsų vardu, įgaliotas pateikti užsakymą.

1.6. „Slapta meilė“ pasilieka teisę vienašališkai keisti šias Sąlygas ir produktų kainas savo veiklos efektyvumo, konkurencingumo, prekių asortimento tolimesnės plėtros ir papildymo arba reorganizavimo tikslais. Sąlygų pakeitimai ir papildymai ir produktų kainos įsigalioja nuo šios informacijos paskelbimo Interneto svetainėje. Jeigu Pirkėjas pateikė užsakymą iki Sąlygų pakeitimų įsigaliojimo, užsakymui taikomos sąlygos, galiojančios užsakymo pateikimo metu, išskyrus atvejus, kai įstatymuose arba šiose Sąlygose numatyta kitaip.

2.1. Pirkėjas pasirenka pageidaujamas prekes, galimą pristatymą ir mokėjimo būdą. Atlikus visus būtinus pasirinkimus ir užpildžius visą reikalaujamą informaciją, Pirkėjas patvirtina užsakymo pateikimą.

2.2. Kai patvirtinate užsakymo pateikimą ir paspaudžiate Pirkimo mygtuką (užsakymo pateikimo momentas), užsakymas pateikiamas „Slapta meilė“ apdorojimui ir negali būti keičiamas. „Slapta meilė“ apdoros užsakymą tik tada, jeigu visas pirkimo procesas ir užsakymo pateikimas buvo tinkamai užbaigtas ir nebuvo jokių klaidų pranešimų Interneto svetainėje.

2.3. Jeigu „Slapta meilė“ nusprendžia priimti užsakymą, Pirkėjui pateikiama sąskaita faktūra kartu su šiomis Sąlygomis ir Privatumo ir slapukų politika el. pašto adresu, kurį Pirkėjas nurodė „Slapta meilė“.

2.4. Gavus apmokėjimą už prekes, „Slapta meilė“ siunčia Pirkėjui patvirtinimą el. pašto adresu ir siunčia prekes pristatymo būdu, kurį Pirkėjas pasirinko pateikdamas užsakymą.

3.1. Produktų, parduodamų Interneto svetainėje, kainos yra pateikiamos eurais be pristatymo išlaidų. Visos kainos yra su 21% PVM. Pristatymo išlaidos, numatytos pasirenkant pristatymo būdą, pridedamos prie produkto kainos.

3.2. „Slapta meilė“ pasilieka teisę koreguoti kainas. Jeigu Pirkėjas sėkmingai pateikė užsakymą iki kainos pasikeitimo įsigaliojimo, Pirkėjui taikoma kaina, nurodyta tuo metu, kai Pirkėjas patvirtina užsakymo pateikimą.

3.3 Daugiau informacijos apie pristatymo būdus ir kainas pateikiama šių Sąlygų skyriuje „Pristatymas“.

4.1. Prekių kaina arba asortimentas gali keistis priklausomai nuo tuo metu turimų prekių ir be išankstinio pranešimo. Jeigu Pirkėjas pateikė užsakymą iki atitinkamų sąlygų pasikeitimo, Pirkėjui taikomos Sąlygos, galiojančios užsakymo pateikimo metu.

4.2. Jeigu nėra galimybės įvykdyti užsakymo, su Pirkėju bus susisiekiama el. pašto adresu ir sumokėta suma bus grąžinama į banko sąskaitą, iš kurios Pirkėjas sumokėjo.

4.3. „Slapta meilė“ siekia pateikti kaip įmanoma tikslesnę informaciją. Dedame visas pagrįstas pastangas tiksliai nurodyti mūsų produktų savybes, įskaitant sudėtį ir spalvas. Spalva, kurią matote, priklausys nuo jūsų kompiuterio sistemos, ir mes negalime garantuoti, kad jūsų kompiuteris tiksliai rodys šias spalvas.

5.1. Nemokamas PRISTATYMAS LIETUVOJE

Lietuvos teritorijoje užsakymus, kurių suma yra 50 eur. ar daugiau, išskyrus Kuršių Neriją, pristatome nemokamai. Perkant prekių iki 50 eur., taikomas pristatymo mokestis. Už pristatymą Kuršių Nerijoje, nepriklausomai nuo užsakymo kiekio, taikomas 15 eur. pristatymo mokestis. Pirkėjui pageidaujant prekes pristatyti už Lietuvos teritorijos ribų, skaičiuojamas papildomas pristatymo mokestis, priklausomai nuo siuntos dydžio bei adreso.

5.2. PRISTATYMO LAIKAS

Po apmokėjimo, Jūsų užsakymą DPD kurjeris pristatys per 1-3 dienas. Užsakymų pristatymas vykdomas nuo pirmadienio iki penktadienio. Užsakymai, pateikti penktadienį po 12 val., bus išsiųsti kitos savaitės pirmadienį.

6.1. Sudarydami nuotolinę sutartį, t. y. pirkdami interneto svetainėje, Jūs kaip vartotojas turite galimybę pasinaudoti atsisakymo teise ir vienašališkai nutraukti sutartį per 14 kalendorinių dienų nuo prekės gavimo dienos, nenurodę priežasties.

6.2. Jei pageidaujate grąžinti užsakytas prekes, tai galite padaryti per 14 dienų nuo prekių pristatymo dienos. Prekių pakuotės turi būti nepažeistos, o produktai nenaudoti. Prekes galima grąžinti paštu adresu: Sodybų 7a, 13277, Vilnius, Lietuva.

6.3. Jums pasinaudojus atsisakymo teise, MB „SLAPTA MEILĖ“ privalo kuo greičiau, bet ne vėliau nei per 14 kalendorinių dienų nuo grąžinamos prekės gavimo dienos ir įsitikinus dėl jos kokybės atitikties, grąžinti pinigus į tą pačią banko sąskaitą, iš kurios sumokėta už atitinkamą prekę. Jei norite grąžinti prekę, įsigytą naudojant elektroninį dovanų kuponą, grąžinti pinigai bus pervesti dovanų kortelės pirkėjui, o ne faktiniam prekės gavėjui (asmeniui, įsigijusiam prekes su dovanų kortele).

6.4. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, tokioje kokioje gavote iš mūsų. Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (švari, nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kiti originaliai komplektacijai būdingi priedai).

6.5. Grąžinus užsakymą, užsakymo pristatymo mokestis negrąžinamas.

6.6. Kilus klausimams dėl Jūsų grąžinamos prekės arba grąžinimo procedūros, susisekite su mumis hello@slaptameile.lt.

7.1. „Slapta meilė“ naudoja Pirkėjo pateiktus asmens duomenis ir informaciją apie atliktus pirkimus, vadovaudamasi galiojančiu asmens duomenų tvarkymo reguliavimu tokia apimtimi, kuri reikalinga vykdyti Pirkėjo pateiktą užsakymą, arba jeigu tam yra teisinis pagrindas. „Slapta meilė“ gali perduoti Pirkėjo asmens duomenis tokiems tretiesiems asmenims, kaip bendrovės, teikiančios pašto paslaugas, tokia apimtimi, kuri būtina pristatyti prekes Pirkėjui.

7.2. „Slapta meilė“ tvarko Pirkėjo asmens duomenis, vadovaudamasi „Slapta meilė“ Privatumo ir slapukų politika, kurią galima rasti čia.

8.1. „Slapta meilė“ atsako už pirktų prekių neatitikimą reikalavimams 2 metus nuo prekių pristatymo Pirkėjui. Parduodant prekes Vartotojui, laikoma, kad neatitikimas reikalavimams, atsiradęs per 1 metus nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, buvo pristatymo metu, jeigu tokia prielaida neprieštarauja prekių pobūdžiui arba neatitikimo reikalavimams tipui. Pirkėjas informuoja „Slapta meilė“ apie prekių neatitikimą reikalavimams, t. y. teikia skundą nedelsiant per 2 mėnesius nuo jo nustatymo ir ne vėliau nei per 2 metus nuo pristatymo.

8.2. „Slapta meilė“ neatsako už žalą arba bet kurias kitas pasekmes, atsiradusias dėl Pirkėjo pateiktos netikslios informacijos, įskaitant už pavėluotą pristatymą, jeigu žala atsirado dėl aplinkybių, kurių „Slapta meilė“ negali kontroliuoti.

8.3. „Slapta meilė“ neatsako už žalą, atsiradusią Pirkėjui netinkamai naudojant ar sandėliuojant užsakytas prekes.

8.4. Pirkėjas gali pateikti skundą kreipdamasis į „Slapta meilė“ aukščiau minėtais kontaktiniais duomenimis el. paštu adresu hello@slaptameile.lt. Prašome skunde nurodyti Pirkėjo vardą, pavardę ir kontaktinius duomenis, skundo pateikimo datą, atsiradusį prekių defektą ir pateiktos pretenzijos turinį, ir pridėti pirkimą patvirtinantį dokumentą.

8.5. Nepažeisdamos jokių vartotojų teisių, visus ginčus, kilusius tarp „Slapta meilė“ ir Pirkėjo, Šalys pirmiausia sprendžia derybų būdu.

8.6. Jeigu Pirkėjas yra Vartotojas ir raštu kreipėsi į „Slapta meilė“ šiose Sąlygose nustatyta tvarka, tačiau „Slapta meilė“ Pirkėjo reikalavimų netenkino arba tenkino iš dalies, Pirkėjas taip pat gali pateikti skundą dėl produkto, pirkto internetinėje parduotuvėje:

  1. Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (https://www.vvtat.lt/en/how-to-submit-a-request/734) adresu Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, Lietuva arba el. paštutarnyba@vvtat.lt; arba
  2. per Europos ginčų elektroninio sprendimo (GES) platformą (europa.eu/consumers/odr).

8.7. Santykiai tarp Šalių aiškinami ir ginčai tarp Šalių sprendžiami remiantis Lietuvos Respublikos teise Lietuvos Respublikos teismuose.

8.8. Pirkėjas taip pat turi kitas teisių gynimo priemones, kaip antai, teisę reikalauti atlyginti žalą, pasitraukti iš sutarties, reikalauti sumažinti kainą arba palūkanas vėlavimo atveju.

8.9. „Slapta meilė“ neatsako už prekių neatitikimą reikalavimams:

  • 9.1.Jeigu produkto neatitikimas reikalavimams atsirado dėl netinkamo naudojimo arba nerūpestingos priežiūros, arba remonto, kurį atliko kas nors kitas, o ne mūsų bendrovė;
  • 9.2.Jeigu neatitikimas reikalavimams atsirado dėl vandens arba ugnies padarytos žalos, arba kitų aplinkybių, kurių gamintojas negali kontroliuoti.

8.10. Jokios šių Sąlygų nuostatos nepanaikina ir neapriboja „Slapta meilė“ atsakomybės bet kurio klausimo atžvilgiu, dėl kurio būtų neteisėta mums apriboti arba panaikinti mūsų atsakomybę.

8.11. „Slapta meilė“ neprisiima jokios atsakomybės, kylančios iš šių Sąlygų arba susijusios su jomis, už prarastą naudojimą, prarastus arba netikslius duomenis, negautas pajamas, apsaugos mechanizmų neveikimą, nutrūkusią veiklą, vėlavimo išlaidas arba bet kuriuos netiesioginius, specialiuosius, atsitiktinius nuostolius, nuostolius, patirtus dėl pasitikėjimo, arba susijusius nuostolius, netgi jeigu buvo iš anksto informuota apie tokių nuostolių galimybę.

8.12. „Slapta meilė“ neatsako už netiesioginius nuostolius, kurie yra pagrindinio praradimo arba žalos šalutinis poveikis, pavyzdžiui, negautos pajamos arba prarasta galimybė; arba už prekių nepristatymą, arba bet kurių kitų šiose Sąlygose numatytų mūsų įsipareigojimų nevykdymą, kai tokie įsipareigojimai nevykdomi dėl aplinkybių, kurių mes negalime pagrįstai kontroliuoti, ir kurios apima, bet tuo neapsiribojant, gaisrą, potvynį, audrą, maištą, pilietinius neramumus, karą, branduolinę avariją ir teroristų veiksmus.

8.13. „Slapta meilė“ neatsako už įsipareigojimų, prisiimtų šiose Sąlygose, nevykdymą arba dalinį įvykdymą, jeigu tai įvyko dėl neeilinių aplinkybių, kurių mes jokiomis priemonėmis negalėjome numatyti, išvengti arba pašalinti (force majeure aplinkybės). Tokiu atveju šiose Sąlygose numatytų mūsų įsipareigojimų vykdymo laikotarpis pratęsiamas iki tol, kol force majeure aplinkybės nustoja dominuoti.

8.14. Mūsų maksimali atsakomybė jums už bet kuriuos nuostolius arba žalą, atsiradusią dėl jūsų užsakymo Interneto svetainėje, apribojama visa jūsų užsakymo kaina.

Teisių nuosavybė

9.1. Mes turime ir išlaikome visas teises, nuosavybės teises ir interesus į mūsų intelektinę nuosavybę, įtrauktą arba pateikiamą per Interneto svetainę, ir/arba susijusią su mūsų produktais arba prekėmis. Jokios nuosavybės teisės ir/arba intelektinės nuosavybės licencijos nėra perduodamos Pirkėjui, nepriklausomai nuo tokių terminų kaip „pirkimas“ arba „pardavimas“ naudojimo. Mūsų intelektinę nuosavybę gali naudoti tretieji asmenys tik tuo atveju, jeigu iš mūsų yra gautas raštiškas patvirtinimas prieš pradedant naudojimą kuriuo nors tikslu.

Kitos sąlygos

9.2. „Slapta meilė“ nori pateikti geriausią įmanomą veiklos patirtį internete. Kad tai būtų įmanoma, „Slapta meilė“ turi užtikrinti, kad mūsų paslaugos veiktų sklandžiai. Todėl Pirkėjas supranta ir sutinka (i) neskelbti, neperduoti, neplatinti, neįkelti ir nepalaikyti jokių pranešimų arba turinio, kuris galėtų padaryti žalą arba neigiamai paveikti „Slapta meilė“ veiklą, produktus arba paslaugas; (ii) neveikti tokiu būdu ir nenaudoti jokių priemonių, kurios apriboja, kenkia, trukdo arba neleidžia jokiam kitam naudotojui naudotis Interneto svetaine, arba kurios daro poveikį Interneto svetainės saugumui, arba (iii) nenaudoti jokios priemonės ir nemėginti naudoti jokios programos, programinės įrangos, įrankio, agento, skripto arba kitos priemonės arba mechanizmo (įskaitant, bet tuo neapsiribojant, internetinės paieškos programinius kodus (spiders, crawlers), botus (bots), avatarus (avatars) arba intelektualius agentus (intelligent agents)) naršyti arba ieškoti Interneto svetainėje, arba kopijuoti turinį iš Interneto svetainės. „Slapta meilė“ pasilieka teisę nedelsiant stabdyti prieigą prie Interneto svetainės ir uždaryti bet kurio naudotojo paskyrą, kuris pažeidžia šią nuostatą arba padaro kitą esminį šių Sąlygų pažeidimą.

9.3. Klausimais, kurie nesureguliuoti šiose Sąlygose, Pirkėjas ir „Slapta meilė“ vadovausis Lietuvos Respublikoje galiojančiais įstatymais ir kitais teisės aktais, reguliuojančiais savitarpio santykius.


Warning: Only the first byte will be assigned to the string offset in /home/juliajanus/domains/slaptameile.lt/public_html/beta/wp-content/plugins/responsive-menu/v4.0.0/inc/helpers/custom-functions.php on line 218